Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

27letý muž kradl v sedmadvaceti obchodech ve třech okresech, už sedí ve vazbě

Opavští policisté zadrželi 27letého muže, který kradl jako straka v různých obchodech. Řádil na Ostravsku, Opavsku a Bruntálsku. Celkem mu kriminalisté napočítali 27 obchodů, ze kterých si odnesl hlavně drogistické zboží bez placení.

Dva měsíce stačily 27letému muži, aby prošel 27 obchodů, ve kterých něco ukradl.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Předmětem jeho zájmu byl hlavně drogistický artikl, převážně pánské deodoranty a kolínské vody. Bez placení z obchodů odcházel také s drobnou elektronikou, potravinami nebo nápoji (alkoholickými i nealkoholickými). V jednom případě v Bruntále v prostorách panelového domu zcizil na parapetu odložený mobilní telefon, jehož majitel se na okamžik vzdálil."

Díky důkladnému prověřování policistů obvodního oddělení Opava, kteří v prvopočátku zadokumentovali jeho rozsáhlou pokračující trestnou činnost, bylo možné muže zadržet a posléze obvinit.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Za spáchání přečinu krádeže mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Kriminalisté současně podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, což soudce akceptoval."

Zloděj způsobil škodu za 15 tisíc korun a řádil na Ostravsku, Opavsku a Bruntálsku.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy