Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tři ženy se zranily při nehodě mezi Mankovicemi a Suchdolem nad Odrou, na místo musel vzlétnout vrtulník

Tři ženy se zranily při vážné dopravní nehodě, která se v pátek 10. prosince 2021 stala mezi Mankovicemi a Suchdolem nad Odrou na Novojičínsku. Podle mluvčího záchranářů přijali operátoři prvotní informaci o střetu dvou automobilů krátce po šestnácté hodině. Nejvážněji zraněnou ženu přepravil do nemocnice vrtulník.

Na místo nehody vyrazily dvě pozemní posádky ze stanovišť v Odrách a Mošnově. Z ostravské základny také vzlétl vrtulník LZS. Pomoc záchranářů potřebovaly tři ženy, které byly při vědomí a se zdravotníky komunikovaly. 

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Nejvážněji zraněna byla osmašedesátiletá žena, která utrpěla vícečetná poranění horních a dolních končetin. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče a zajištěnou ve vakuové matraci ji na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice přepravil vrtulník."
Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Patnáctiletá dívka byla zraněna středně těžce, a to v oblasti hrudníku a horní končetiny. Po podání potřebných léků a dalších opatřeních ji záchranáři transportovali rovněž do FN Ostrava. Jednapadesátiletou ženu po ošetření transportoval pozemní tým na chirurgickou ambulanci novojičínské nemocnice."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy