Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky nehody v Orlové kvůli rozdílným výpovědím řidičů

V pondělí 27. prosince se v křižovatce na hlavním tahu v Orlové ve směru od Karviné srazila dvě osobní auta. Jenže řidička z jednoho vozu tvrdí, že se podle ní stala nehoda úplně jinak, než vypověděl řidič z druhého auta. Policie proto teď hledá svědky nehody.

Nehoda se stala v pondělí 27. prosince kolem 16:30 v Orlové na silnici I/59 v křižovatce ulic Ostravská a Klášterní. Řidička osobního vozidla Škoda Superb ke čtyřramenné křižovatce ulic Ostravská a Klášterní přijela ve směru od Petřvaldu a odbočovala z jejího pohledu vlevo.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "I když říká, že světelná signalizace jí dovolovala pokračovat v jízdě, zřejmě při odbočování nedala přednost vozidlu, které jelo po Ostravské ulici ve směru od Karviné."

Řidič druhého vozidla Toyota Corolla tvrdí, že i v jeho směru svítil na semaforu v křižovatce signál „volno“, takže podle něj mohl také pokračovat v jízdě.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Vzhledem k tomu, že verze obou řidičů se neshodují, žádáme případné řidiče, kteří místem projížděli a střet vozidel viděli, aby se dopravním policistům přihlásili. Lidé mohou volat na telefonní číslo 974 734 581 – prap. Michael Jastrzembski. K dispozici je i bezplatná linka 158."

Policistům mohou pomoct také případné záběry z palubních kamer, pokud zrovna místem někdo v době nehody projížděl.

Nahlásit chybu


K tématu
GLOBY s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 166 do 166 Kč/hod.

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava a okolí
Ostrava
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

VÍTKOVICE, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail