Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hygienici nařídili Ocelářům karanténu. V týmu řádí koronavirus, zápasy se odkládají

Hokejisté Třince nebudou moci hrát několik následujících zápasů. Kompletně celý tým musel totiž do karantény, kterou nařídila krajská hygienická stanice. V týmu zjistili několik pozitivních hráčů i členů realizačního týmu.

Plánovaný několikadenní výjezd Ocelářů na další zápasy se odkládá. Důvodem je potvrzení několika pozitivních případů v týmu a realizačním kádru Ocelářů. Kvůli nařízené karanténě se v následujících dnech změní termínová listina utkání. Už nyní je jisté, že Oceláři budou muset odložit utkání s Libercem, Karlovými Vary a Brnem. Podmínky karantény stanovené Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje neumožňují zápasy sehrát.

Dita Ondrejková, mluvčí klubu: "Je pravděpodobné, že se kvůli karanténě neodehraje v daný termín ani domácí utkání se Zlínem. Vše záleží na výsledcích kontrolních testů, které proběhnou dle podmínek stanovených hygieniky."

Oceláři se nyní musí se soupeři dohodnout na sehrání zápasů v náhradním termínu. Utkání je dle herního řádu soutěže nutné odehrát do 30 dnů od původního data. Klub bude o nových termínech zápasů informovat.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy