Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidiči měli v pátek problémy na zledovatělých silnicích, pěší se klouzali po chodnících

Zledovatělé silnice a chodníky potrápily v pátek ráno motoristy i chodce. Na některých úsecích se ledovka držela až do 9. hodiny.

Došetřování nehody na dálnici mezi Frýdkem-Místkem a Českým Těšínem.

Jedna z vážnějších nehod se stala v Těrlicku-Hradišti. Kolem půl šesté ráno tam řidič nezvládl řízení a sjel ze silnice. Auto přibralo strom a převrátilo se na střechu. 

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: "Ve vozidle Opel Astra cestovaly 4 osoby. Všechny byly převezeny do nemocnice k vyšetření. Jako příčina nehody se jeví nepřizpůsobení rychlosti stavu vozovky, která byla v té době namrzlá." 

Na místě zůstalo opuštěné auto s otevřenými dveřmi a víkem zavazadlového prostoru. Okolo projíždějící řidiči zastavovali, aby se přesvědčili, zda nejde o čerstvou nehodu a posádka nepotřebuje pomoc. Auto bez dozoru bylo i lákadlem pro případné nenechavce. 

Jiná nehoda komplikovala provoz na dálnici mezi Frýdkem-Místkem a Českým Těšínem. Stala se kolem 8. hodiny ve směru do Těšína. Osobní auto se roztočilo a havarovalo. Po dobu vyšetřování se v místě tvořily kolony. 

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: "Nehoda na D48 byla ohlášena pět minut po 8. hodině. Řidič osobního automobilu Opel Astra nepřizpůsobil rychlost stavu vozovky a narazil do středových svodidel. Vozidlo následně zůstalo stát v levém jízdním pruhu. Při této nehodě nebyl nikdo zraněn."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy