Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě se běžel 7. ročník závodu Winter run, nenechaly si jej ujít stovky lidí

Ostrava patřila už 7. ročníku běžeckého závodu Winter run. Na start se i přes chladné a větrné počasí postavilo na 350 lidí, kteří měli na výběr dva okruhy o délce 4 a 8 kilometrů.

Fanoušci běhu si přišli na své v Komenského sadech v Ostravě, kde se uskutečnil už 7. ročník závodu Winter run. Zapojili se do něj nejen jednotlivci ve všech věkových kategoriích, ale i rodiny s dětmi.

Štěpán Vávra, jeden z organizátorů závodu: “Závod se trochu zkomplikoval kvůli povětrnostním podmínkám, ale všechno skvěle funguje, Zábava, myslím, že jsou všichni spokojeni, děti měly krásné medaile, plno zážitků a myslím, že se to povedlo.”

Závod poznamenala i pandemie koronaviru, kvůli které se ho zúčastnilo mnohem méně lidí.

Tomáš Pavel, ředitel závodu: “S dnešním závodem samozřejmě jsem spokojený na 80 %. Těch 20 % samozřejmě jsou ti neočkovaní, kteří bohužel nemohli běžet.”
Anketa: účastníci závodu: “Přes zimu hlavně spíš trénuju, tak jsem se dneska pokusil dát trošku rychlejší tempový běh. Hned po startu jsem už byl osamocený na čele, tak jsem bojoval sám se sebou. Ale líbilo se mi to moc. Počasí fajn, byl trošku protivný vítr, ale užil jsem si to.”
“Cítím se nádherně. V Ostravě jsem poprvé, přijela jsem až z Brna. Strašně moc děkuju, bylo to tady nádherný a úplně mě to uchvátilo, takže moc děkuji všem, co mi drželi palce. Doma mám tři děti a jedno čeká až přijedu a rychle ho nakojím, takže moc díky. Bylo to boží.”

Už v dubnu se můžete těšit na Night run v rámci kterého se poběží proti rakovině prsu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyZákladní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí

od 32 120 do 42 780 Kč/měsíc

Detail

Vězeňská služba České republiky - věznice H. Slavkov

od 26 160 do 34 740 Kč/měsíc

Detail

Tyršova základní škla a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430, příspěvková organizace

od 18 405 do 23 400 Kč/měsíc

Detail