Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné funguje klub Combat Karviná, učí se tady bojový sport Muay Thai

V tělocvičně karvinské Základní školy Mendelova se začali scházet příznivci plnokontaktního bojového sportu Muay Thai. Tento v současné době oblíbený sport si může přijít vyzkoušet každý od 15 let výše.

Tohle je Martin Gall, dlouhodobý trenér dětí a mládeže ve sportovním klubu karate a také držitel trenérské licence České Muay Thai asociace. A právě tento, v současné době mezi lidmi oblíbený plnokontaktní bojový sport, od února vyučuje všechny zájemce od 15 let výše.

Martin Gall, trenér klubu Combat Karviná: “V naší skupině jsou převážně začátečníci, ale v rámci cvičení spolupracujeme s okolními kluby, které jsou na republikové s světové špičce. Takže co se týká kvality tréninku a metod, máme to nejlepší, co můžeme mít a nabídnout. V současné době nacvičujeme základní údery, direkty, háky, zvedáky, kopy boční, přímé, takže ten základní repertoár pro začátečníky vlastně všechen."

anketa: členové klubu Combat Karviná: " Mě vždycky od malička přitahovaly bojové sporty, tak se to se mnou táhne až do dospělosti." "To je forma kondičního, fyzického a silového tréninku do kupy a je to pro mě dobrý způsob jak trávit volný čas.”

Thajský box je vhodný pro všechny, kdo chtějí skloubit zlepšení fyzické kondice se základy sebeobrany a také umět základy thajského boxu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy