Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V NsP Karviná-Ráj modernizují rodinné pokoje porodnice, nový kabátek má i dětská oční ambulance

Nemocnice s poliklinikou v Karviné-Ráji neustále vylepšuje své zázemí. Mezi poslední modernizace patří právě probíhající přestavba rodinných pokojů na oddělení porodnice a nový kabátek dostala i dětská oční ambulance.

Zpříjemnit dětem pobyt v čekárně i ordinaci Moravskoslezského očního centra. To byl hlavní úkol, kterého se personál nemocnice zhostil s velkým nadšením.

Jiří Slepánek, primář Moravskoslezského očního centra: "Dětští pacienti jsou trochu jiní než dospělí, tak se snažíme, aby to prostředí, do kterého vchází, protože se bojí, bylo přátelské."

Vstup do ordinace je barevný a pohádkový, uvnitř na děti čeká velký plyšový medvěd

Jiří Slepánek, primář Moravskoslezského očního centra: "V čekárně jsme jim nachystali stoleček s malováním, aby se uvolnily před tím vyšetřením, aby nebyly ve stresu."

V blízké době bude v nemocnici otevřeno zmodernizované zázemí pro maminky a jejich novorozence, právě se totiž na porodnickém oddělení přestavují rodinné pokoje, kde mohou trávit čas po porodu i se svými partnery, případně sourozenci nvorozence. Nově budou hotelového typu.

Věra Murínová, mluvčí NsP Karviná-Ráj: "Místnost je plně klimatizována a odpovídá nejvyšším moderním standardům. Očekáváme, že o ty pokoje bude enormní zájem, protože slyšíme na potřeby našich maminek a v podstatě se chystáme otevřít tyto pokoje koncem března letošního roku."

Na financování přestavby rodinných pokojů přispělo ze svého rozpočtu i město Karviná.

Nahlásit chybu


K tématu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava (Poděbradova)
Ostrava
od 12 975 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail