Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dvě nehody zkomplikovaly průjezd přes ostravskou dálnici D1, směr na Polsko se musel uzavřít

Vážná dopravní nehoda dodávky a osobního auta zkomplikovala ve čtvrtek odpoledne průjezd po dálnici D1 v Ostravě. Na místě byl minimálně jeden zraněný. Policie musela směr na Polsko uzavřít. Během chvíle bourala v protisměru další dvě osobní auta. Tady byl průjezd pouze omezen.

Podle dopravního serveru se první nehoda dodávky a osobního vozu stala ve směru na Polsko zhruba před půl čtvrtou odpoledne. Řidič polské dodávky boural do lotyšského Renaultu Espace.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Při dopravní nehodě byla lehce zraněna žena cizí státní příslušnosti. V současné době provádíme ve spolupráci s ostatními složkami integrovaného záchranného systému zajištění místa události."

Doprava v obou dálničních pruzích musela být zastavena. Na místě se okamžitě začaly tvořit dlouhé kolony. Za několik minut na to bourala nedaleko od nehody v protisměru další dvě osobní auta.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Místo této nehody je s opatrností průjezdné. Policisté řídí dopravu a zároveň doporučují použít raději v obou směrech objízdné trasy."

U první dopravní nehody ve směru na Polsko byl proveden odklon dopravy přes ulici Rudnou. Levý pruh směrem na Polsko byl zprůjezdněn přibližně v 17:05 a kolona se pomalu začala rozjíždět. Dopravní nehody byly kompletně odklizeny a dálnice opět plně zprůjezdněna bez omezení zhruba kolem 18:45.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy