Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič vezl v autě kokain. Celníkům pak tvrdil, že ho našel na zemi v Ostravě

Na konci března zastavili celníci v Českém Těšíně auto, ve kterém měl řidič schovaný sáček s kokainem. Muž jim vzápětí tvrdil, že droga není jeho, našel ji v Ostravě a vzal si ji do auta. Šlo o 5,48 gramu.

Celníci ve večerních hodinách v Českém Těšíně zastavili náhodně vytipované osobní auto s českou značkou. Řidič na dotaz celníků, zda převáží nějaké vybrané výrobky jako alkohol, cigarety, tabák a podobně, odpověděl, že ne.

Pavla Zdobnická, mluvčí Celního úřadu pro MSK: "Následně byla zahájena kontrola vozidla zaměřená na přepravu vybraných výrobků a omamných a psychotropních látek."

Při kontrole vozidla byl v kapse na zadní straně sedadla spolujezdce nalezen igelitový sáček s neznámou bílou krystalickou látkou.

Pavla Zdobnická, mluvčí Celního úřadu pro MSK: "Tato látka byla orientačně testována drogovým testem DETECT 4 DRUGS a COCA s výsledkem pozitivním na přítomnost kokainu. K nalezené látce se řidič vyjádřil, že není jeho a že ji našel v Ostravě na zemi a vzal si ji do auta."

Šlo o 5,48 gramu.

Pavla Zdobnická, mluvčí Celního úřadu pro MSK: "Hlídka mobilního dohledu prostřednictvím operační středisko celní správy kontaktovala orgány činné v trestním řízení, kteří si převzali celý případ včetně zajištěného kokainu."

Případem se dál zabývají policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy