Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravský Skalka Family Park láká na novou lanovou Indiánskou stezku

Zajímavý program čekal v sobotu na návštěvníky oblíbeného Skalka Family Parku ve Vřesině u Ostravy. Nechyběla autogramiáda hokejistů Vítkovic, kteří navíc otevřeli novou Indiánskou stezku. Na návštěvníky ale čekají i další novinky.

Barbora Kalíšková, ředitelka Skalka Family Park: “Připravili jsme pro ně úplně unikátní nový lanový park, který je jediný na severní Moravě. Je 13 metrů vysoký, je to fakt pecka, už se na to všichni moc těšíme. Je tam plno tobogánů, průlezek, překážek, takže si myslím, že děti tam mají vyžití na celý den.
Anketa: “Je to fakt obrovské a je to super, že to pro ty děti tady je. Mi se to líbí.”
Anketa: “Je to super, je to něco nového. Já jsem nikdy na něčem takovém nebyla. MI se to líbí a myslím, že pro ty děti to je super.”
Anketa: “Je to tady dobré. Mi se nejvíc líbí ty skluzavky a ta lanovka.”
Anketa: “Děti se tady vyřádí teda všech věkových kategorií určitě. Super nápad. Loni jsme tady byli, ale ještě to tady nebylo, byl tady řetízkáč. Takže my jsme úplně nadšení.”
Barbora Kalíšková, ředitelka Skalka Family Park: “Další novinkou máme Jelení lávku, která spojuje naši Stříbrnou věž s bludištěm. Je z ní krásný výhled na jelínky a muflony, takže určitě to stojí za to. Dále jsme nelenili a připravili jsme i Dětský svět pro naše nejmenší děti, aby tady mohly taky trávit nějaký čas. Jsou tam houpačky, klouzačky, různé prolézačky, takže je to takové pestré, veselé. Můžou tam i maminky s kočárky posedět, relaxovat a koukat na děti. Dále jsme připravili multifunkční hřiště, které máme pod naším svahem, kde se můžou zase vyblbnout sportovci. Zahrát si fotbal, basketbal, badminton a plno dalšího. Takže těch novinek letos je opravdu hodně a doufáme, že se tady bude našim zákazníkům líbit a že tady vydrží co nejdéle."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy