Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do pěvecké soutěže Karvinský talent se přihlásil rekordní počet talentovaných dětí

V Karviné začali hledat mezi dětmi a mládeží nové pěvecké talenty z různých měst a obcí nejen našeho kraje. Pořádající Základní škola Prameny vyzvala už popatnácté všechny odvážné zpěváky a zpěvačky, aby před porotou předvedli, co umí. Na ty nejlepší čeká letos ve finále vystoupení s živou kapelou.

Patnáctý ročník Karvinského talentu se bude letos výjimečně konat v září, už teď je nutné do finále vybrat ty nejlepší z nejlepších. Na pódiu městského domu kultury předvedou své nadání totiže jen ti, kteří projdou sítem výběru porotců. Poprvé vybranou píseň “Kdyby se v komnatách” zazpívala před porotou Tamara Šukaľová z Horní Suché

Tamara Šukaľová, soutěžící: "To je z hezké pohádky a poradila mi to paní učitelka."
Michaela Tropotanová, soutěžící: "Byla jsem tady asi před dvěma roky a dnes budu zpívat od Hany Zagorové “Spěchám.”

Karvinský talent se znovu pořádá po dvou letech, přerušen byl kvůli covidovým opatřením. Možná i proto se do soutěže přihlásil rekordní počet zájemců.

Andrzej Bizoń, náměstek primátora: "Letos je to jubilejní 15. ročník a my, jako město Karviná, podporujeme tyto aktivity velmi dlouho. Jsme velmi rádi, že můžeme podpořit talentované děti a představte si, že 94 účinkujících ve 4 kategoriích."

Děti přijely z různých měst a dokonce i z Polska. Finále bude probíhat v městském domě kultury v září. Finalisty pak bude doprovázet živá kapela.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy