Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Srdce pro Porubu pokračuje. Lidé mohou přispívat na postiženého Tomáška

Porubané mohou opět přispívat na dobrou věc. Do charitativní sbírky Srdce pro Porubu byl tentokrát vybrán 15 letý Tomáš Berka, který trpí dětskou mozkovou obrnou.

Sbírka Srdce pro Porubu pokračuje. Už jste pomohli 5 zdravotně postiženým lidem a tentokrát můžete přispívat Tomáškovi, který je kvůli dětské mozkové obrně upoutaný na vozík.

Lucie Baránková Vilamová (ANO), starostka MOb Ostrava-Poruba: “Vždycky, když máme vyhlídnuté nové dítě pro sbírku Srdce pro Porubu, tak se snažíme vždycky potkat na začátku s rodiči i s tím novým dítětem. Dneska s Tomáškem.”

Radka Berková, maminka Tomáše: “Tomášek se narodil jako zdravý a během vývoje zjistili, že má dětskou mozkovou obrnu. Začali jsme intenzivně rehabilitovat, takže se nám začal hodně posouvat vpřed.”

I přesto ale Tomášek není schopen se sám postavit na nohy a pro snadnější manipulaci s ním rodina potřebuje speciální stojan.

Radka Berková, maminka Tomáše: “Pojišťovna ho nehradí celý, takže jsem strašně ráda, že jsme byli vybráni Srdcem pro Porubu.”

Tomáškovi můžete přispívat na transparentní účet sbírky, který vidíte na obrazovce, nebo do pokladničky v informačním centru na Hlavní třídě. Peníze rodina použije nejen na stojan, ale také na potřebné rehabilitace.

Nahlásit chybu


K tématu
Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

Stračena Pub s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 600 Kč/měsíc

Detail

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s., Ostrava a okolí
Ostrava
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail