Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Inline bruslaři se bezpečně projeli večerní Karvinou po hlavních tazích města

Město Karviná připravilo společně s místní Mládežnickou radou pro milovníky in-line bruslení projížďku večerním městem. Pořadatelé zajistili trať dlouhou více než pět kilometrů a většina bruslařů si ji projela hned dvakrát.

Krátce před sedmou hodinou večerní zaplnili prostranství před budovou Slezské univerzity zájemci o projížďku na bruslích večerní Karvinou. Kromě nich byli k akci připraveni také dobrovolníci, policisté, městští strážníci, dobrovolní hasiči i zdravotníci, kteří jim zajišťovali bezpečný průjezd po hlavních cestách města.

Martin Jastrzembski, předseda Mládežnické rady Karviná, organizátor akce: "Je to akce zaměřená na sport, aby lidi vyrazili ven a mohli se pohodlně a bezpečně projet na bruslích po karvinských tazích. Trasa vede kolem Prioru, Kauflandu, kolem Brna a dále se půjde na druhé kolo kolem nemocnice."

Trasu, která měří více než 5 kilometrů, si mohli zájemci projet hned dvakrát.

anketa, účastníci akce: "Já se těším, protože jsem tady poprvé, Do školy tady chodím, ale tady jsem ještě nikdy nebyla, tak doufám, že to bude super." "Těšíme se, konečně si zajedeme na nějakém fajném povrchu." "Jsme poprvé, takže uvidíme, jaké to bude."

Mládežnická rada, která měla celou organizaci na starosti, mezi sebe ráda uvítá další nové členy.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy