Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Léto nahrává zlodějům, strážníci a policisté proto kontrolují zabezpečení chat a domů

Ostravští policisté a strážníci varují před zloději v období prázdnin. Ve vytipovaných oblastech proto kontrolovali zabezpečení chat a rodinných domů. Majitele nemovitostí upozorňovali na způsoby, jak předejít možnému vloupání do jejich objektů.

Strážníci a policisté společně navštívili majitele objektů a domků v Třebovicích, v Krásném Poli a dále kontrolovali rodinnou zástavbu v Hrabové a v okolí Integrovaného výjezdového centra Ostrava-Jih.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Majitele nemovitostí pak upozorňovali na způsoby, jak předejít možnému vloupání do jejich objektů. V rámci rozhovoru majitelé nemovitostí obdrželi z rukou strážníků- preventistů tiskový materiál zabývající se právě prevencí vloupání.

Akce byla součástí každoroční celoevropské kampaně u příležitosti Evropského dne proti vloupání a proběhla pod hlavičkou projektu statutárního města Ostravy Bezpečnější Ostrava.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Cílem tohoto projektu je informovat občany, jak mohou lépe chránit své bezpečí a kde hledat pomoc při řešení tíživých životních situací. V obdobných akcích budou ostravští strážníci ve spolupráci s kolegy z Policie České republiky i nadále pokračovat."

Jak ochránit byt či svůj dům před zloději lze nalézt na webových stránkách projektu Bezpečnější Ostrava.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy