Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné se konalo Mistrovství ČR ve freestyle street workoutu

V Karviné na Lodičkách se uskutečnilo Mistrovství ČR ve workoutu. Nejlepší borci si na tomto mistrovství zajistili přímý postup na Mistrovství světa.

V Karviné na Lodičkách se uskutečnilo Mistrovství České republiky ve freestyle street workoutu, kterého se zúčastnili sportovci z celé země. Organizátoři z TJ Střední školy techniky a služeb se organizace mistrovství zhostili podruhé.

Každý disciplína byla limitovaná jednou minutou. Sestavu si každý připravil sám podle sebe tak, aby předvedl to nejlepší.

Lukáš Strouhal, organizátor Mistrovství ČR ve freestyle street workoutu: "V podstatě jsme hodnotili komplexnost, aby každý ten cvičící dokázal udělat všechno, byl připravený jak na vytrvalost silově dynamicky, protože ta freestylová scéna atd, ty prvky se prostě mění a oni na to musí reagovat."

Nejlepší borci si na tomto Mistrovství zajistili přímý postup na Mistrovství světa. Jedním z nich je karvinský závodník Karel Tokár. Prozatím na soutěžích sbíral stříbrné medaile, tady na domácí půdě se mu ale dařilo na výbornou, ve své váhové kategorii vyhrál.

Karel Tokár, účastník Mistrovství ČR ve freestyle street workoutu: "Já nemám slov, Mám hrozně moc radost, jsem rád, že jsem dal ze sebe co nejvíc, co jsem mohl ze sebe dát, jsem rád prostě."

Ve finále žen se předvedly tři účastnice, mezi nimi byla Laďka Jeřábková z Prahy. Loni i předloni byla na Mistrovství ČR stříbrná a stříbro si vybojovala i letos.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy