Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Květinová zahradní slavnost pro seniory z karvinského Nového domova se vydařila

V karvinském Novém domově se konala zahradní květinová slavnost pro tamní seniory. Bohatý program si venku užili i klienti upoutáni na lůžka.

Senioři z Nového domova zažili krásný den. Sociální a aktivizační pracovnice pro ně společně s vedením připravili velkou zahradní květinovou slavnost. Květiny byly doslova všude. Zdobili stánky, stoly, mobilní pódium, ale i oblečení a účesy přítomných klientů a hostů.

Daniel Rychlík, ředitel Nového domova: "Děláme velkou květinovou slavnost, ale účel není definován, důležité je, aby lidé byli spolu, abychom se trochu otevřeli komunitě, takže jsme pozvali všechny, co s námi spolupracují, pozvali jsme rodinné příslušníky a prostě chceme být odpoledne spolu, aby uživatelé měli trochu změnu.”
anketa: klienti Nového domova: "Já jsem přišla za babičkou, ona má 101 roků, tak jsme přišla na návštěvu, nikoho jiného nemá 10 Je to tu pěkné, moc pěkné." "Veselo je, ale není to, co bývalo. Každý máme jiný rozum." "Dobré to tu je." "Já se vyžívám v tom, já to mám strašně ráda." 

Aktivit mají senioři v Novém domově hodně, z těch větších akcí je na podzim čeká Vinobraní.Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy