Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Už jen do soboty se můžete bavit na Colours of Ostrava v DOV. Zatím vše klape na jedničku

Multižánrový hudební festival Colours of Ostrava vstoupil do druhé poloviny. V Industriální Dolní oblasti Vítkovice nabízí neskutečné zážitky od hudebních světových hvězd přes divadlo a filmy po zábavu pro děti. Každý si tu něco najde.

Spousta zážitků je za námi a spousta ještě před námi. Na Colours of Ostrava v Dolních Vítkovicích se baví davy lidí a zatím vše klape, jak má.

Jiří Sedlák, mluvčí festivalu: “S průběhem festivalu jsme velmi spokojeni. Zaklepávám, všechny koncerty proběhly krásně. Právě hrají Franz Ferdinand, úžasný zážitek, nebo třeba španělský zpěvák Rodrigo Cuevas, to byl obrovský zážitek. Myslím, že návštěvníci se krásně baví a že tady panuje atmosféra. Navíc teďka sprchlo, takže ani ten prach tady tolik není, je to velmi příjemné.”
Anketa: návštěvníci festivalu: “Zatím, co jsem nejvíc prožil, co jsem opravdu ocenil bylo to, že jsem krásně zmoknul a zdravím mamku, zdravím všechny. Colours of Ostrava, Ostrava žije.”
“Twenty One Pilots jsme viděli, ti se nám líbili nejvíc.”
“Pivo je super, lidi se baví a všichni si tu najdou, co potřebují. Takže super. Koncert Twenty One Pilots byl výborný a užil jsem si to velmi.”
“Nejvíc mě asi nadchlo, jak je to všechno hezky spojené s tím, že tady jsou nějaké meltingpoty, jsou tady přednášky a je to hrozně fajn.”

Lidé se mohli vyřádit i na tančícím pódiu a jejich tanec se promítal na komínech před nimi.

Jiří Sedlák, mluvčí festivalu: “Máme tady dvě takové zajímavosti. První z nich je, že některé koncerty jsou tlumočeny do znakové řeči a druhou zajímavostí, která je už tradiční, že vždy v sobotu, poslední den, senioři nad 65 let mají vstup zdarma. Takže všechny zveme.”

Hvězdou soboty bude DJ Martin Garrix.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy