Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Z domu v Krmelíně ukradl peněženku, doklady, boty a bundu, s kartou pak platil v obchodech

Policisté pátrají po muži, který se vloupal do rodinného domu v Krmelíně. Ukradl doklady, peněženku, boty a bundu a s platební kartou šel rovnou utrácet do obchodů. Tam už ho natočily kamery.

Doposud neznámý muž se vloupal v pátek 15. července do rodinného domu v Krmelíně.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Odcizil peněženku včetně dokladů a platební karty, boty a bundu. Svým jednáním způsobil škodu téměř za 3.000,- Kč."

S platební kartou šel následně rovnou nakupovat do obchodů.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Ve dvou prodejnách byl zaznamenán kamerovým systémem. Svou první platbu provedl za 1,- Kč a poté následně nákupy opakoval ve více obchodech, tentokrát už ve vyšších částkách, které mu byly bezkontaktně povoleny."

Policie teď zveřejnila fotky z kamerového systému a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže či možného svědka události z fotografií. Ten by mohl přispět k objasnění výše uvedeného skutku. Tímto žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakoukoli informací k muži, aby se obrátila na tísňovou linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Případem se zabývají policisté z obvodního oddělní Frýdek-Místek ve spolupráci s kriminalisty 1. oddělení obecné kriminality Frýdek-Místek. Událost prověřují jako přečiny krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy