Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky vážné dopravní nehody v Beskydech, 21letý cyklista zřejmě nedal přednost osobnímu autu

Policisté hledají svědky vážné dopravní nehody, která se stala v pondělí 1. srpna před třetí hodinou odpoledne v obci Dolní Lomná. Na křižovatce se tam srazil cyklista s osobním autem a po pádu se vážně zranil. Na místě zasahoval i vrtulník LZS Ostrava, který muže transportoval na urgentní příjem FNO.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR: "V pondělí 1. srpna 2022 krátce před třetí hodinou odpoledne došlo na křižovatce silnic III/01151 a III/01144 v obci Dolní Lomná k dopravní nehodě. Cyklista jedoucí po vedlejší pozemní komunikaci od obce Bocanovice měl odbočovat vlevo na hlavní silnici ve směru na Jablunkov, kdy však zřejmě nerespektoval dopravní značení a nedal přednost v jízdě osobnímu automobilu jedoucímu po hlavní silnici od Jablunkova směr Horní Lomná. Tím došlo k nárazu přední části vozidla do levého boku cyklisty." 

Podle dopravních policistů byly na místě osoby, které by mohly poskytnout svědectví. Zejména lidé, kteří situaci viděli z autobusové zastávky „Dolní Lomná, Mlýny“. Vyšetřování by napomohly také případné záznamy z kamer ve vozidlech projíždějících řidičů. 

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR: "Občané mohou své informace sdělit osobně policistům dopravního inspektorátu Třinec či telefonicky na čísle 974 742 259 nebo 974 742 257, případně na bezplatnou telefonní linku 158. Policie veřejnosti děkuje za případné informace a pomoc."
Nahlásit chybu


K tématu
MTTA - stavební firma s.r.o. - pracoviště Hlučín
Hlučín
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

LEFOX, s.r.o. - pracoviště Horní Benešov
Horní Benešov
od 8 650 do 12 000 Kč/měsíc

Detail

ALGON, a.s. - pracoviště
Staré Město
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail