Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hasiči vyprošťovali v Beskydech čtyřkolku, která se po nehodě opřela o strom nad cyklostezkou

Složitý zásah v náročném terénu Beskyd mají za sebou hasiči z Kopřivnice. Poblíž Malého Javorníku u Trojanovic havarovala čtyřkolka, která vzápětí zůstala opřená o strom a hrozil její pád na cyklostezku. Nehoda se obešla bez zranění.

Krajské operační a informační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě v úterý ve 13:13 hod. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze stanice Kopřivnice.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasičům cestu k místu nehody zkomplikoval terén, který jim nedovolil příjezd techniku až k místu nehody. Hasiči tak museli najít jinou cestu, kterou by se jakýmkoliv způsobem k místu nehody dostali."

Jakmile se hasiči dostali k místu nehody, zjistili, že došlo k nehodě čtyřkolky, u které se naštěstí nikdo nezranil, ale došlo k naklonění a opření čtyřkolky o strom, kde hrozil její následný pád na cyklostezku, která terénem procházela.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasičům se pomocí navijáku podařilo čtyřkolku zachytit a následně bezpečně postavit zpět na kola, čímž zabránili jejímu pádu a poškození. Během zásahu nedošlo k úniku provozních kapalin a tím tedy nebylo zasaženo ani životní prostředí v okolí Trojanovic."

Po ukončení zásahu se jednotka ze stanice Kopřivnice vrátila zpět na svou základnu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy