Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hasiči vyprošťovali v Beskydech čtyřkolku, která se po nehodě opřela o strom nad cyklostezkou

Složitý zásah v náročném terénu Beskyd mají za sebou hasiči z Kopřivnice. Poblíž Malého Javorníku u Trojanovic havarovala čtyřkolka, která vzápětí zůstala opřená o strom a hrozil její pád na cyklostezku. Nehoda se obešla bez zranění.

Krajské operační a informační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě v úterý ve 13:13 hod. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze stanice Kopřivnice.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasičům cestu k místu nehody zkomplikoval terén, který jim nedovolil příjezd techniku až k místu nehody. Hasiči tak museli najít jinou cestu, kterou by se jakýmkoliv způsobem k místu nehody dostali."

Jakmile se hasiči dostali k místu nehody, zjistili, že došlo k nehodě čtyřkolky, u které se naštěstí nikdo nezranil, ale došlo k naklonění a opření čtyřkolky o strom, kde hrozil její následný pád na cyklostezku, která terénem procházela.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasičům se pomocí navijáku podařilo čtyřkolku zachytit a následně bezpečně postavit zpět na kola, čímž zabránili jejímu pádu a poškození. Během zásahu nedošlo k úniku provozních kapalin a tím tedy nebylo zasaženo ani životní prostředí v okolí Trojanovic."

Po ukončení zásahu se jednotka ze stanice Kopřivnice vrátila zpět na svou základnu.

Nahlásit chybu


K tématu
Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

Samcor s.r.o., OC Avion
Ostrava
od 150 do 180 Kč/hod.

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail