Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cyklista srazil ženu na chodníku v Dobraticích a ujel, hledá ho policie

Policie hledá cyklistu, který v úterý 2. srpna srazil ženu na chodníku v Dobraticích na Frýdecko-Místecku. Z místa nehody vzápětí ujel. Žena pak musela vyhledat lékařské ošetření a nehodu nahlásila policii. Ta uvítá také případné svědky.

Srážka se odehrála v úterý 2. srpna před 18. hodinou u kostela v Dobraticích. 

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Cyklista jedoucí po chodníku ve směru od centra obce k Vojkovicím narazil do zad chodkyně jdoucí ve stejném směru. Žena upadla a zranila se. Cyklista jí pomoc neposkytl a z místa nehody odjel."

Paní pak sama vyhledala lékařské ošetření a nehodu policii nahlásila dodatečně. Policie teď po cyklistovi pátrá.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "K osobě, která ji měla srazit, uvedla, že se jednalo o muže ve věku okolo 40 let, plnoštíhlé postavy. Měl kulatý obličej, tmavé vlasy a také si všimla, že na sobě měl cyklistické tričko světlé barvy. Jel na tmavém jízdním kole."

Policistům by také pomohly informace případných svědků události.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Policisté se obracejí na případné svědky s žádosti o sdělení informací, které by mohly napomoci při šetření příčin a průběhu této dopravní nehody. Z téhož důvodu by také uvítali možné kamerové záznamy. Informace můžete sdělit přímo na služebnu dopravního inspektorátu územního odboru Frýdek-Místek, telefon 974 732 259 nebo bezplatnou telefonní linku 158. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje."

Policie samozřejmě uvítá také informace vedoucí k cyklistovi, který ženu srazil.

Nahlásit chybu


K tématu
VÍTKOVICE, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Radim - zem. s.r.o. - pracoviště
Milotice nad Opavou
od 125 do 162 Kč/hod.

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 22 500 do 27 000 Kč/měsíc

Detail