Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

PÁTRÁNÍ: Žena odešla od kamarádky a nevrátila se domů, hledají ji policisté

AKTUALIZACE: Policie pátrání odvolala, žena byla nalezena v pořádku. PŮVODNÍ ZPRÁVA: Policisté pátrají po ženě s přechodným bydlištěm v Ostravě a obrací se na veřejnost s prosbou o pomoc. V sobotu 20. srpna 2022 pozdě večer odešla od kamarádky v Moravské Ostravě a dosud o sobě nepodala žádnou zprávu.

Není zřejmé, jestli žena měla při odchodu osobní věci, mobilní telefon nebo peníze. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Policisté po přijatém oznámení prověřili zdravotnická zařízení i veřejná místa vše s negativním výsledkem."

POPIS ŽENY: zdánlivé stáří 40 let, štíhlé postavy 165 cm vysoké, tvar obličeje kulatý a oči hnědé. Vlasy krátké černé barvy. Důležitý markant: tetování umístěno na pravém rameni - motiv řetízku s přívěskem kříže, levé rameno - 3x čínský znak, spodní část beder - ornament. Naposledy měla na sobě triko s krátkým rukávem, krátké růžové kraťasy, světle hnědý svetřík, světle hnědou kabelku přes rameno.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Tímto žádáme širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po pohřešované ženě. V případě poznatků nebo informací vedoucích k vypátrání osoby kontaktujte policii na bezplatné lince 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu Policie České republiky."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy