Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

PÁTRÁNÍ: Muž zanechal doma dopis na rozloučenou, pátrá po něm policie

AKTUALIZACE: Muž byl policisty z Rakouska v jejich zemi nalezen, již bez známek života. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PŮVODNÍ ZPRÁVA: Policie pátrá po L. L. z Ostravy. Muž je od 30. srpna pohřešovaný, ve svém bydlišti zanechal dopis na rozloučenou. Podle policistů muž trpí úzkostí při setkávání s lidmi a na místě je důvodná obava o jeho zdraví i život.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Šetřením bylo zjištěno, že by mohl mít vazby na Rakousko, kde má být i jeho matka. Poslední pohyb s jeho vozidlem byl zaregistrován na dálnici D52 směr Rakousko. Samozřejmě i s kolegy ze sousedního státu jsme ve spojení a provádíme aktuálně prověrky k jeho možnému pohybu. 

Popis muže: 30 let, výška 175 cm, střední postava, krátké hnědé vlasy, hnědé oči, vousy - neupravené strniště. Popis oblečení: nedioptrické brýle s modrými obroučkami, kšiltová čepice barvy, nejvíce tento nosí kárované košile a modré rifle, mikinu s kapucí různých barev. Zvláštní znamení: jizva umístěna na zádech v oblasti beder velikosti 3 centimetry. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Tímto žádáme širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži. V případě poznatků nebo informací vedoucích k vypátrání osoby kontaktujte policii na bezplatné lince 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu Policie České republiky."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy