Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Záchranáři zasahovali u vážných nehod motorkářů na Frýdecko-Místecku

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v pondělí odpoledne a večer u dalších dvou vážných nehod motorkářů. Staly na Frýdecko-Místecku a u obou musel zasahovat vrtulník letecké záchranné služby spolu s pozemními týmy.

Nejprve spěchaly posádky před šestnáctou hodinou do Starých Hamrů, kde došlo k pádu a nehodě motocyklu se dvěma osobami.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Záchranáři poskytovali přednemocniční neodkladnou péči muži ve věku šestačtyřiceti let, který jevil známky otřesu mozku a měl poraněnu dolní končetinu. Končetinové poranění utrpěla také stejně stará žena. Oba účastníci nehody byli transportováni do frýdecko-místecké nemocnice."

V devatenáct hodin havaroval při sjezdu v terénu u obce Milíkov čtyřiačtyřicetiletý motocyklista a byl nalezen ležící u stroje.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Zasahující lékař zjistil při prvotním ošetření poranění hlavy a příznaky svědčící pro otřes mozku. Po ošetření byl vrtulníkem transportován do zdravotnického zařízení. Z důvodu vyčerpání aktuální příjmové kapacity urgentního příjmu FN Ostrava, byl zraněný předán do další lékařské péče na úrazové ambulanci nemocnice Frýdek-Místek."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy