Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Žena přelézala branku a napíchla se na železné trny, vysvobodit ji museli hasiči

Do nezáviděníhodné pasti se dostala žena, která v Českém Těšíně-Mostech přelézala branku a napíchla se na železné trny. Utrpěla nepříjemné zranění a zůstala zaklíněná. Pomoci jí musely přivolané dvě jednotky profesionálních a jedna dobrovolná jednotka hasičů, následně i zdravotníci.

Událost byla na tísňovou linku oznámena v neděli 18. září 2022 krátce před třetí hodinou odpolední. Operační důstojník na místo vyslal profesionální hasiče ze stanic Český Těšín a Karviná a s nimi i místní dobrovolné hasiče z Českého Těšína-Mosty.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Po příjezdu jednotky na místě našly osobu, která měla nohu napíchnutou na železných trnech, které lemovaly horní část plotu. Jelikož se osoba nacházela v nezáviděníhodně poloze, zajistili hasiči pomocí desky a dvou sudů na sorbent „příjemnější“ úlevovou polohu, ve které osoba pod dohledem hasičů vyčkala příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby. Po příjezdu zdravotníků hasiči, pomocí hydraulického nářadí, odstřihli část plotu a zraněnou osobu předali do péče zdravotníků."

Složky IZS dále neupřesnily, za jakých bližších okolností ke zranění došlo. Žena byla transportována do nemocnice.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy