Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

20letá řidička Octavie nabourala na Opavsku do stromu, na místě zemřela

Vážná dopravní nehoda s tragickým koncem zaměstnala v pátek všechny složky integrovaného záchranného systému. Teprve 20letá řidička nabourala na silnici I/46 u Hertic na Opavsku do stromu. Na místě bohužel zemřela. Přesnou příčinu nehody zjišťují policisté.

Tragická dopravní nehoda se odehrála v pátek na hlavním tahu z Opavy na Olomouc. Přibližně ve 13:40 hodin narazila mladá řidička do stromu.

René Černohorský, mluvčí PČR Opava: "Vozidlo Škoda Octavia řídila dvacetiletá žena. Ta utrpěla po nárazu zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla."

Jak přesně se nehoda stala, zatím není jasné. Zjišťují to policisté přímo na místě. Nikdo další zraněn nebyl. Mladá řidička jela v autě sama.

René Černohorský, mluvčí PČR Opava: "U řidičky byla nařízena soudní pitva ke zjištění, zda nebyla pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek. Případem se zabývají policisté z Územního odboru Police České republiky v Opavě a opavští kriminalisté."

Jde o poměrně vytíženou silnici. Doprava byla na místě nejprve řízena kyvadlově, poté bylo rozhodnuto o uzavření silnice po dobu policejního vyšetřování.

Nahlásit chybu


K tématu
Urbeva s.r.o., čerpací stanice MOL Ostrava, ul. Mariánskohorská
Ostrava
od 25 500 do 27 500 Kč/měsíc

Detail

Jiří Červinka - pracoviště MSK
Bravantice
od 29 400 do 33 600 Kč/měsíc

Detail

V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail