Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motorkář narazil u Bravantic do traktoru, letěl pro něj vrtulník

V sobotu po poledni zasahovaly všechny záchranné složky u střetu traktoru s motorkou. Pro motorkáře přiletěl vrtulník zdravotnické záchranné služby. Hasiči mu poskytli předlékařskou pomoc, zajistili místo pro přistání vrtulníku a následně zasahovali u nabouraného motocyklu. Silnice byla po dobu zásahu uzavřená.

Krajské operační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě u obce Bravantice v sobotu ve 12:05 hod. Na místo vyrazili profesionální hasiči ze stanice v Bílovci. Na místo s hasiči vyrazila i posádka zdravotnické záchranné služby současně se záchranářským vrtulníkem.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Po příjezdu na místo hasiči zajistili jak traktor, tak i motocykl proti požáru. Hasiči také poskytovali předlékařskou pomoc zraněnému motorkáři a následně po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby jim asistovali při ošetřování. Pro vrtulník hasiči zajistili také místo pro přistání. Po prvotním ošetření byl motorkář transportován do nemocničního zařízení. Řidič traktoru nebyl zraněn. Během nehody nedošlo k úniku provozních kapalin."

Po ukončení záchranných prací a následné vyšetření dopravní nehody Policií ČR, provedli hasiči naložení havarovaného motocyklu na vozidlo odtahové služby a uklidili komunikaci tak, aby mohl být obnoven plynulý provoz, neboť po dobu zásahu byla komunikace v obou směrech uzavřená.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy