Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Neznámý řidič ohrozil dodávku na silnici I/56 u Metylovic, policie hledá svědky

Policie hledá svědky dopravní nehody na silnici I/56 u Metylovic. Stala se v úterý 13. září v 18:30 hodin. Při předjíždění tam osobní auto ohrozilo dodávku, která následně nabourala. Viník následně ujel.

Dosud nezjištěný řidič auta tmavé barvy jedoucí v připojovacím jízdním pruhu od Frýdlantu nad Ostravicí směr Frýdek-Místek měl při přejíždění do průběžného jízdního pruhu ohrozit řidiče dodávkového vozidla Peugeot Boxer jedoucího v tomto pruhu.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR MSK: "Řidič dodávky byl nucen strhnout řízení vlevo, aby zabránil střetu s dosud neznámým automobilem. Došlo však ke střetu dodávky s právě projíždějícím vozidlem Renault Laguna v levém jízdním pruhu. Řidič dosud neznámého vozidla po dopravní nehodě uvedených automobilů nezastavil a pokračoval dál v jízdě po silnici I/56 směr Frýdek-Místek."

Policisté mají k autu pouze informace, že bylo osobní a mělo být tmavé barvy.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR MSK: "Dopravní policisté žádají případné svědky, kteří místem dopravní nehody dne 13. září 2022 o půl sedmé večer projížděli a mohli by poskytnout informace vedoucí k objasnění průběhu dopravní nehody nebo ke zjištění neznámého vozidla či řidiče, popřípadě záznamy z palubních kamer, aby je kontaktovali přímo na dopravním inspektorátu ve Frýdku-Místku nebo na telefonních číslech 974 732 259 či 606 066 204. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy