Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tragická sváteční středa na silnicích v MSK, dopoledne zemřel cyklista v Opavě a chodkyně v Karviné

U dvou tragických dopravních nehod zasahovaly složky IZS během středečního dopoledne, a to v Opavě-Kylešovicích a v Karviné. U první nehody zemřel cyklista po střetu s traktorem. Během druhé nehody zemřela žena, kterou srazil popelářský vůz v Karviné.

První nehoda se stala v Opavě-Kylešovicích. Okolo desáté hodiny dopoledne se tam cyklista srazil s traktorem.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR: "Na účelové pozemní komunikaci došlo z dosud nezjištěných příčin ke střetu traktoru s cyklistou. Cyklista utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Provedená dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidiče traktoru negativní. Příčinami a okolnostmi této tragické dopravní nehody se zabývají kriminalisté. 

Jen o pár minut později, zhruba v 10:15 hodin, ale na jiném místě, se stala další tragédie. V Karviné na ulici Božkova srazil popelářský vůz chodkyni.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR: "Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Věc si převzali kriminalisté, kteří prověřují okolnosti a další skutečnosti této tragické nehody."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyKrajské státní zastupitelství v Plzni

od 18 680 do 27 260 Kč/měsíc

Detail

Škola Můj Projekt Mánesova - gymnázium, základní škola a mateřská škola s.r.o. (zkrácené názvy ve dvou rovnocenných variantách varianta 1: Škola Můj P

od 29 400 Kč/měsíc

Detail

HOTJET CZ s.r.o.

od 35 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry