Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravští policisté opět žádají o pomoc s určením totožnosti mrtvého muže

Ostravští policisté opět žádají o pomoc veřejnost při ztotožnění muže, který byl 11. června 2022 nalezen bez známek života. Tělo zemřelého bylo nalezeno na travnaté ploše na ulici Sokolská třída poblíž domu č.p. 114 v Ostravě-Přívoze a to bez dokladu totožnosti. Na úmrtí osoby se nepodílela cizí osoba.

Odhadovaný věk muže byl 60 až 70 let. Byl 165 – 175 cm vysoké štíhlé postavy, měl modré oči, krátké šedivé vlasy a šedivé vousy.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Důležitým znakem je tetování na pravém předloktí s motivem srdce a dvě černé tečky. Tetování na levé ruce v horní části předloktí – dvě malé tečky a písmeno H. Dále pak chybějící dva články prstů na levé ruce."

V době nálezu měl na sobě šedou mikinu s kapucí, zelenou károvanou košili, modrou košili a modré tričko, černé tepláky s bočními kapsami a  červené tenisky.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakoukoliv informací, která by vedla ke ztotožnění zemřelé osoby, nechť se obrátí na bezplatnou linku 158."
Nahlásit chybu


K tématu
Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

Jiří Červinka - pracoviště MSK
Bravantice
od 29 400 do 33 600 Kč/měsíc

Detail

KOLOFIX, a.s., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail