Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě-Hrabůvce se srazila tramvaj s osobním autem, hasiči vyprostili dva zraněné

V ostravské části Hrabůvka se v neděli 16. října odpoledne srazila tramvaj s osobním automobilem. U nehody zasahovaly dvě jednotky hasičů, ti vyprostili a pomohli zdravotníkům se záchranou dvou lidí, kteří uvízli v autě.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Událost byla na tísňovou linku ohlášena přibližně deset minut před patnáctou hodinou, k zásahu byli operačním střediskem vysláni profesionální hasiči ze stanic Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje Jih a Zábřeh." 

Dva lidé, kteří zůstali v osobním autě, naštěstí nebyli zaklíněni. Hasiči je ve spolupráci se zdravotníky vytáhli z vozidla a následně pomohli s jejich transportem do sanitky.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Jednotky následně po základním zadokumentování nehody ze strany policie odtlačily havarovaný automobil do odstavného pruhu, zametly vozovku a tím zprovoznily jak rušnou ulici Dr. Martínka, tak tramvajovou trať." 

Hasiči podle svého mluvčího ukončili zásah po zhruba dvaceti minutách od příjezdu na místo. Nehoda je v šetření dopravních policistů.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy