Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Seniorka s kolem přecházela silnici v Dobré, srazilo ji auto, policie hledá svědky

Na případné svědky dopravní nehody se obracejí policisté, kteří vyšetřují srážku starší ženy v Dobré na Frýdecko-Místecku. Podle vyjádření mluvčí PČR 76letá seniorka přecházela silnici s jízdním kolem a srazilo ji auto, které řídila 40letá žena. Nehoda se stala 30. září 2022 krátce před půl třetí odpoledne.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: “Dle dostupných informací 40letá řidička jela s vozidlem Škoda Kamiq po silnici ve směru obce od Vojkovice, kdy v prostoru křižovatky odbočila doleva ve směru k mateřské škole, kde právě přecházela vozovku 76letá žena, která vedla jízdní kolo. V předmětné křižovatce došlo ke střetu mezi vozidlem a seniorkou.”

Sražená žena spadla a zranila se, následně ji zdravotníci transportovali do nemocnice.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: “Dopravní policisté z Frýdku-Místku se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se na místě dopravní nehody nacházeli, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Také žádáme případné řidiče, kteří místem pojížděli, a jejich vozidlo disponuje palubní kamerou, aby se na nás také obrátili.”

Dechová zkouška u obou žen byla negativní. Svědci se mohou obrátit na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy