Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva zranění lidé po nehodě v Bohumíně, jednu osobu museli vyprostit hasiči

U dopravní nehody dvou osobních vozidel zasahovali v pátek 25. listopadu 2022 hasiči, policisté i zdravotníci v Novém Bohumíně. Jedna osoba byla po srážce zaklíněna a bylo nutné její vyproštění. Ošetření zdravotníků potřeboval i další účastník nehody.

Operační středisko HZS MSK dostalo informaci o nehodě v 16:18 hodin, nahlášen byl střet dvou osobních automobilů.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: “Na místo události byly vyslány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Orlová a Bohumín. Spolu s hasiči na místo vyrazili i policisté a záchranná služba. Hasiči po příjezdu na místo události zajistili obě vozidla proti požáru a následně začali z jednoho vozidla vyprošťovat, pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí, zaklíněnou osobu. Během pár minut se podařilo hasičům zraněnou osobu z vozu vyprostit, kdy museli rozpínacími kleštěmi odtrhnout levé přední dveře a následně postiženou osobu uložit na připravená nosítka zdravotníků.”

Zdravotníci podle mluvčího HZS MSK ošetřili dvě osoby. Hasiči se poté vrátili na základnu.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: “Po ukončení šetření příčin nehody byli hasiči opět povoláni zpět na místo události, kde provedli odklizení trosek obou vozidel a závěrečný úklid komunikace.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy