Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Osobní auto v noci přerazilo elektrický sloup a uzávěr plynu ve Frenštátu pod Radhoštěm

Při noční nehodě ve Frenštátu pod Radhoštěm osobní automobil přerazil sloup elektrického vedení a poškodil hlavní uzávěr plynu na soukromém pozemku. Podle mluvčího HZS MSK Lukáše Poppa se nikdo nezranil. Na místě ale museli zasahovat profesionální i dobrovolní hasiči.

Nehoda se stala chvíli před čtvrtou hodinou ranní, na ulici Kopaná ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: “Na místo události vyrazili profesionální hasiči ze stanice Kopřivnice a místní dobrovolná jednotka z Frenštátu pod Radhoštěm. Hasiči hned po příjezdu provedli odpojení baterie u vozidla, v němž cestovaly dvě osoby, neboť z poškozeného plynového vedení stále unikal plyn a současně provedli provizorní podepření přeraženého sloupu svými žebříky. Dalším krokem hasičů bylo nasazení speciálního vysokotlakého zvedacího vaku „sněhulák“, kterým auto přizvedli a ve spolupráci s přítomným technikem plynařů, provedli provizorní zastavení unikajícího plynu pomocí dřevěného klínu.”

Příčinu a průběh nehody šetří dopravní policisté.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: “Po ukončení šetření nehody bylo vozidlo naloženo na odtahovou službu a místo zásahu tak hasiči předali technikům z řad plynařů i elektrikářů, a vrátili se zpět na základnu.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy