Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná se vánočně naladila cestou k vánoční harmonii

Pracovníci MěDK Karviná pro obyvatele města připravili novou akci nazvanou Cesta k vánoční harmonii. Souběžně na několika místech probíhaly různé aktivity, které ještě před adventní nedělí měly návštěvníky naladit do vánoční atmosféry.

Městský dům kultury se stal místem, které ještě před začátkem adventu dopřálo lidem vánoční atmosféru. Už od rána vítal návštěvníky malý historický jarmark a také živá zvířata. Uvnitř souběžně probíhalo několik aktivit najednou. Například v malém sále probíhala přednáška na téma Feng- Shui a příprava na harmonické Vánoce.

Iva Matyášová, přednášející: "Celá přednáška bude zaměřena na rady, jak vyzdobit svoje prostory doma, a pracovišti, v interiéru, jak se naladit a nastavit a jak utvářet. bude to zacíleno na vědomé utváření."

Na několika místech měli také rodiče s dětmi možnost tvořit a vyrábět různé dekorace prostřednictví workshopů a dílniček spojených s vánoční tématikou. Jedna z nich byla například v Mánesově síni.

Eva Makowková, lektorka a výtvarnice: "Děti si tady mohou vyrobit andílky. Vyrábíme dva různé druhy, jeden je z papíru s klasickými křídly a druhý je neviditelný a má křidélka udělané z pírek."

A v obřadní síni si lidé mohli dopřát relax a pohodu v podobě jógy a muzikorelaxace.

Ivana Pamroková, lektorka: "Jóga a muzikorelaxace vždy působí tak, že člověk odchází a říká si, že nemá žádné problémy a to je důležité v dnešní době."
anketa: návštěvníci akce: "Atmosféra výborná, inspirace pro mě, protože já si to udělám sama. Líbí se mi všechno a děvčata jsou příjemná." "Chybělo to ty dva roky, co to teď nebylo, takže jsem za to rád." "Je to tady moc hezké, přilákal mě velbloud, který stál venku."

V průběhu akce se také o vánoční atmosféru postarala i cimbálová muzika Slezan.

Nahlásit chybu


K tématu
Witkowitz Mechanica, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

ISNA-MSE z.s., Ostrava
Ostrava
od 27 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail