Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Křest singlu Pouta k dokumentu O zaniklé Karvinné 2 proběhl v městském informačním centru

Karvinské hudební uskupení NAZDAR! vyslalo do světa nový singl a videoklip s názvem Pouta. Tato píseň se stala ústřední melodií připravovaného druhého dílu dokumentu O zaniklé Karvinné.

Hudební uskupení Nazdar a členové filmařské skupiny Art Klapka představili svůj nový počin. V nových prostorách Městského informačního centra ve Fryštátě pokřtili nový hudební klip Pouta k připravovanému druhému dílu dokumentu O zapomenuté Karvinné. Ve videoklipu účinkovali i místní děti.

Jan Varga, zpěvák, textař: “Já jsem nadšený z dětí, jak se s nimi spolupracovalo, byly zapojené a bavilo je to. A co se týče muzikantů,zpěvačka Tereza, to byla radost. "
Tereza Macošková, zpěvačka: "Já jsem byla z té možnosti úplně nadšená Jsem ráda a vděčná za tu příležitost. Je to můj první počin, tak snad se bude líbit."

Píseň Pouta podle režisérky celý dokument oživí a dodá mu potřebné emoce.

Monika Vodáková, režisérka: "Ke každému filmu patří hudba, která vyvolává emoce, která dokumentu, kde je hodně povídání dodá oživení."

Videoklip si už žije svým životem na internetu, na to, jak souzní s dokumentem O zaniklé Karvinné 2 si budou muset diváci počkat do ledna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy