Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sprejer, který řádí v celé zemi je v hledáčku ostravské policie

Vagony, drážní tělesa, mosty i betonové stěny. To všechno počmáral sprejer na několika místech po celé České republice. Spadeno na něj má ostravská policie, která po něm vyhlásila pátrání a zveřejnila video z jeho řádění.

zdroj videa: Policie ČR

Nechal se natáčet, jak sprejuje nápisy po různých objektech a vagonech kolem kolejí. Video se dostalo k policii a ta teď neznámého sprejera hledá.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Policisté z oddělení hlavního nádraží Ostrava prověřují okolnosti trestného činu poškození cizí věci. Dosud neustanovený pachatel během měsíce září letošního roku hned ve dvou případech posprejoval vagón vlaku a také zeď poblíž tunelu železniční tratě v obci Třebovicích, okr. Ústí nad Orlicí. Barevnými spreji vytvořil nápis “VOBR“, čímž svým jednáním způsobil škodu poškozením přesahující několika tisíc korun."

Policie má indicie, že se muž zdržuje v Ostravě a okolí. Proto se případem zabývá.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže, který je zachycen právě při sprejování. Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy