Radka Krištofová (FULNEK PRO LIDI), starostka Fulneku: „Letošní městské slavnosti, Den města Fulneku roku 2026, se nám vydařily od úplného rána. Počasí jsme měli objednáno. Program bude bohatý, od rána nám vystupují děti z obou základních škol a mateřské školy. Vystupují také děti ze zdejší základní umělecké školy. Samozřejmě si tady najdou své i důchodci, Děrničanku, a potom mladí i starší, i v pokročilejším věku, večer rockové kapely.“
Anketa: „Přišli jsme se podívat na vystoupení neteře, která chodí do 4. třídy. Takže jsme se přišli podívat já jako strejda, maminka její a moje přítelkyně.“
Anketa: „Přišli jsme s rodinkou se podívat na naše dítě z mateřské školky. Bylo to krásné. Jako vždy.“
Děti bavil svým vystoupením také klaun a v průběhu odpoledne pak program přitvrdil pro starší návštěvníky.
František Schindler (BEZPP), místostarosta Fulneku: „Těšíme se nejen na dětské programy, ale hlavně my dospělí a rockeři. Hlavně na to odpoledne, kde nám tady budou hrát skupiny Bastard a Lautr, dvě špičkové rockové kapely. Takže ať vydrží počasí a hlavně ať se lidi baví.“