Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

In-line hokejisté bojují ve final four

Extraligovému týmu in-line hokejistů se podařilo po dvou skvěle zvládnutých domácích zápasech porazit Nightbirds Přerov a zajistili si účast ve finálovém turnaji final four. Novojičínští si postupem do vyřazovací části splnili cíl sezóny.

In-line hokejisté Nového Jičína vyřadili ve čtvrtfinále extraligy Přerov a čeká je vyvrcholení sezony - závěrečná turnaj final four, který hostí Boskovice. V duelu s Přerovem novojičínský tým na domácí umělé ploše zimního stadionu dvakrát zvítězil 8:6 a 14:6.

Zbyněk Kubičík, hrající trenér A týmuIHC Nový Jičín

“Výsledek druhého zápasu byl celkem jasný, v prvním hrál Přerov výborně a potvrdil, že nebude jednoduchý soupeř, rozhodla až poslední minuta,”

René Fendrich, brankář A týmuIHC Nový Jičín

“Náš úkol byl dostat se do play off a to se nám splnilo a zatím můžu říct, že jedeme na final four do Boskovic. Měla by nám vycházet Olomouc. T bychom mohli nějak překvapit a potrápit, abychom hráli o zlato. Když ne, tak i třetí místo bude úspěch,”

Celá sezóna se pro novojičínské in-line hokejisty vyvíjela nad jejich očekávání. Na svém kontě mají pouze dvě prohry.

Zbyněk Kubičík, hrající trenér A týmuIHC Nový Jičín

“Prohráli jsme 9:3 s Berounem a jednou s Černošicemi, jinak jsme každému stačili a všechny ostatní jsme porazili,”

Zápas s Přerovem byl pro Novojičínské posledním představením se domácímu publiku. Přehlídka kvalitního In line hokeje tím ale nemusí skončit.

Zbyněk Kubičík, hrající trenér A týmuIHC Nový Jičín

“Máme ambice dostat tady finálový turnaj v kategorii juniorů, kde obhajujeme titul,”

Kromě vrcholících bojů v rámci extraligy se novojičínští in-line hokejisté, jak muži, tak junioři, účastní reprezentačního kempu a mají šanci si sáhnout na nominaci na následující mistrovství světa.  

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků