Úřad v Novém Jičíně zavádí nový rezervační systém

Městský úřad v Novém Jičíně zavádí novou službu. Modernizace vyvolávacího systému umožní, aby si lidé schůzku s úředníkem objednali prostřednictvím mobilu nebo webu města.

Původní vyvolávací systém na Městském úřadu v Novém Jičíně slouží lidem více než 10 let, nicméně už byl zastaralý, pomalý a často mimo provoz.

“Byl problém, že byl vyvolávací systém stále v poruše, nešly tiskárny, takže ta inovace je krok kupředu. Důležité je i to, že nový systém umožňuje i daleko více věcí,” uvedl Zdeněk Petroš, vedoucí Odboru organizačního, MěÚ Nový Jičín.

V těchto dnech byl tedy v části úřadu nainstalován zcela nový systém, a to na na odborech dopravy a správních činností, a také na pokladně. Zkrátka tam, kde se tvoří největší fronty. Nové jsou také dotykové obrazovky a LCD monitory.  Přidanou službou je pak možnost rezervace schůzek s úředníkem.

“Kdy si občan prostřednictvím mobilního telefonu nebo webových stránek města bude moci objednat konkrétní termín jednání na úřadě. Lidem tak odpadne čekání ve frontách a budou si moci lépe organizovat svůj čas,” doplnila Marie Machková, tisková mluvčí MěÚ Nový Jičín.

“Klienti, kteří se objednají prostřednictvím internetu nebo prostřednictvím aplikace Město v mobilu, potom přijdou k této obrazovce, zmáčknou pole “objednaný klient”, zmáčknou PIN, který jim bude vygenerován, a po zmáčknutí tlačítka mu vyjede číslo,” ukázal vedoucí organizačního odboru.

Objednávkový systém bude spuštěn do konce prosince, ten vyvolávací už je v provozu.
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků