Reklama

Úřad v Novém Jičíně zavádí nový rezervační systém

Městský úřad v Novém Jičíně zavádí novou službu. Modernizace vyvolávacího systému umožní, aby si lidé schůzku s úředníkem objednali prostřednictvím mobilu nebo webu města.

Reklama

Původní vyvolávací systém na Městském úřadu v Novém Jičíně slouží lidem více než 10 let, nicméně už byl zastaralý, pomalý a často mimo provoz.

“Byl problém, že byl vyvolávací systém stále v poruše, nešly tiskárny, takže ta inovace je krok kupředu. Důležité je i to, že nový systém umožňuje i daleko více věcí,” uvedl Zdeněk Petroš, vedoucí Odboru organizačního, MěÚ Nový Jičín.

V těchto dnech byl tedy v části úřadu nainstalován zcela nový systém, a to na na odborech dopravy a správních činností, a také na pokladně. Zkrátka tam, kde se tvoří největší fronty. Nové jsou také dotykové obrazovky a LCD monitory.  Přidanou službou je pak možnost rezervace schůzek s úředníkem.

“Kdy si občan prostřednictvím mobilního telefonu nebo webových stránek města bude moci objednat konkrétní termín jednání na úřadě. Lidem tak odpadne čekání ve frontách a budou si moci lépe organizovat svůj čas,” doplnila Marie Machková, tisková mluvčí MěÚ Nový Jičín.

“Klienti, kteří se objednají prostřednictvím internetu nebo prostřednictvím aplikace Město v mobilu, potom přijdou k této obrazovce, zmáčknou pole “objednaný klient”, zmáčknou PIN, který jim bude vygenerován, a po zmáčknutí tlačítka mu vyjede číslo,” ukázal vedoucí organizačního odboru.

Objednávkový systém bude spuštěn do konce prosince, ten vyvolávací už je v provozu.
Montáže Přerov a.s.
Nový Jičín
od 100 Kč

Detail

ROGASS CATERING s.r.o.
Nový Jičín
od 25 000 Kč

Detail

LUCCO a.s.
Nový Jičín
od 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu