Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Beskydské divadlo se v červnu přece jen otevře. Zve na Rychlé šípy

Přestože Beskydské divadlo avizovalo, že po koronavirových omezení už letošní sezonu neobnoví, skutečnost je jiná. V červnu zve na mimořádné představení - legendární Rychlé šípy v podání Slováckého divadla z Uherského Hradiště.

Pavel Bártek, ředitel Beskydského divadla: “Čekali jsme nějakou skulinu, která nastane v zákazech a v těch striktních instrukcích. Ta první původní idea byla, že nějaké představení uděláme na nádvoří zámku pod širým nebem. Ale tentýž den se opatření zmírnila a najednou bylo možné posadit do sálu diváky klasickým způsobem, a tak jsme zkusili sehnat atraktivní a dostupné představení.”

Beskydské divadlo tak znovu uvítá diváky už v úterý 16. června v 19:00. Prodej vstupenek začal a během prvních dvou dnů bylo obsazeno 70 sedadel.

V přípravě už je ale také nová divadelní sezona, která začne 4. září. Na podzimní měsíce se přesune značná část neodehraných představení, včetně těch z předplatitelských skupin.

návštěvnice divadla: “Divadlo nám chybělo hodně. Teď jsme si konečně koupili lístky na Elišku Balcerovou a už se strašně těšíme.”
návštěvnice divadla: “Moc mi divadlo chybělo, Těším se, až to znovu začne.”
Pavel Bártek, ředitel Beskydského divadla: “Veškeré závazky našim abonentům chceme naplnit v období září až prosinec. Následně v lednu otevřeme tzv. malý předplatitelský cyklus od ledna do června a pak bychom opět naběhli do toho sezónního režimu, tak jak je v divadle léta tradiční.”

Jak ředitel Beskydského divadla v závěru poznamenal, i když se vše začíná vracet do zažitých kolejí, myšlenku představení pod širým nebem neopouští a ve spolupráci s Muzeem Novojičínska jej plánují na konec srpna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy