Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pořadatelé táborů z Nového Jičína jsou připraveni a hlásí už i obsazeno

Pořadatelé letních táborů z Nového Jičína jsou na sezonu připraveni a vyčkávají už jen na oficiální pokyn ministerstva zdravotnictví. Kapacity jsou ještě volné, ale někteří už hlásí i plně obsazeno

Největším pořadatelem letních táborů je v Novém Jičíně Středisko volného času Fokus. Naplánovalo 24 turnusů příměstských i pobytových, jejich kapacita je celkem 800 dětí.

Michal Podžorný, ředitel SVČ Fokus Nový Jičín: “K dnešnímu datu evidujeme o sto méně přihlášených účastníků než v loňském roce, což je slušné vzhledem k situaci. Naplněné jsou dost pobytové tábory. Co je trošku překvapivější, zatím se moc neplní příměstské tábory.”

Prázdninové programy nebo soustředění už naplno připravují i další pořadatelé, sportovní oddíly a různé organizace.

Zuzana Rosová, RC Mozaika, Nový Jičín: “Naše příměstské tábory jsou již ale zcela naplněny a pevně věříme, že po tomto zvláštním roce, kdy jsme byli skoro pořád zavřeni, takže to bude takový krásný začátek toho společného času.”
Václav Dobrozemský, Junák - český skaut, středisko Pagoda: “I v letošním roce, i přes tuto epidemiologickou situaci, počítáme, že tábory proběhnou. Primárně jsou určeny pro naše členy, nicméně v letošním roce pravděpodobně proběhne i jeden turnus příměstského tábora, který bude i pro neskauty.”
Aleš Zedník, AS fitness, Nový Jičín: “Kapacita každého turnusu je 30 dětí, momentálně jsme obsazeni asi z padesáti procent, takže stále místa jsou. Věříme, že ty tábory se uskuteční tak, jako v loňském roce, kdy jsme tábory naprosto s přehledem zvládli.”

Všichni organizátoři táborů doporučují rodičům sledovat jejich webové stránky, kde budou dle reakce ministerstva zdravotnictví zveřejňovat aktuální informace a podmínky.


Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy