Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Velká vajíčková loupež: V Novém Jičíně někdo ukradl 1 800 kusů vajec

V Novém Jičíně řádí zloděj vajec. Někdo se dvakrát po sobě vloupal do stejné prodejny s občerstvením a dohromady ukradl neuvěřitelných 1 800 kusů vajec. Nic jiného se během krádeží neztratilo. Škoda není vysoká, zhruba 5 a půl tisíce korun, ale i tak rozhodně zkomplikovala prodej občerstvení. Po zloději teď usilovně pátrá policie.

Podobně jako ve filmu Růžový panter kradl fantom vzácné diamanty, tak v Novém Jičíně mají zřejmě fantoma, který krade naopak vejce. A to v opravdu pořádně velkém množství. Tamní policisté totiž prověřují neobvyklé vloupání a krádež do objektu občerstvení v prostoru ulic Jungmannova a Masarykovo náměstí. Neznámý lupič tam přišel hned dvakrát.

René Černohorský, mluvčí PČR MSK: "Doposud neznámý pachatel nebo neznámí pachatelé po vypáčení kovové petlice a zámků dveří neoprávněně vnikl či vnikli do skladových prostor provozovny a odcizil nebo odcizili nejprve 45 plat s vejci a poté 15 plat s vejci. Jednotlivé skutky se staly v rozmezí dnů 14. až 17. května a také 21. až 24. května."

Dohromady si tak lupič odnesl celkem 1 800 kusů vajec. Policisté ho zatím nechytili a není vyloučeno, že udeří znovu.

René Černohorský, mluvčí PČR MSK: "Jakékoli informace, které by vedly k objasnění výše uvedených přečinů krádeže, k ustanovení osoby či osob pachatelů, jakož i k nálezu odcizených vajíček, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně na linku 158 nebo přímo policistům z Obvodního oddělení v Novém Jičíně na číslo 974 735 651."

Celková škoda, kterou neznámý lupič svým jednáním napáchal byla vyčíslena na 5 a půl tisíce korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy