Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Písek v centru zahájil v pátek sezónu

Už potřetí je v centru Ostravy písek, který přináší spoustu zábavy. Centrální obvod po zkušenostech z minulých ročníků očekává velký zájem lidí o tuto neobvyklou atrakci uprostřed MS metropole.

“V letošním roce tady máme i nějaké novinky, máme bohatší program v průběhu těch dvou a půl měsíců, takže si myslím, že si to lidé užijí,” dodává s úsměvem Petra Bernfeldová (Ostravak), starostka obvodu MOaP.

Písek v centru Ostravy bude až do konce prázdnin. Chystá se tam spousta akcí. Například hned 18. června proběhne plážová exhibice, 22. odpoledne zve Stará Aréna na Divadelní představení pro děti a Tango v písku si přijďte zatančit 29. června. Další akce se chystají i na červenec a srpen, nebudou chybět turnaje v plážovém volejbale a Beachragby s Jarkem Nohavicou. Na programu jsou i atrakce zábavního centra Horník.

Fotbalistky z MFK Vítkovice si přišly zahrát netradiční hru s luky a s radostí komentovaly nejen své výkony, ale i nadšení ze hry: “Je to super, člověk musí přesně mířit.” “Určitě si tady ještě přijdeme zahrát a všem to doporučuji vyzkoušet.”

Celé prázdniny bude na Masarykově náměstí písek, ale i velký stan s občerstvením, který v horkých dnech nabídne kousek stínu. “Dnes tady zahajujeme Písek v centru, ale všechny bych ještě chtěla pozvat na akci “Řeka”, to je soutěž netradičních plavidel příští sobotu 23. června. A kdo má čas, ať si ještě vyrobí nějaké to plavidlo, může vyhrát 15 tis. korun,” vzkazuje nejen Ostravanům starostka P. Bernfeldová (Ostravak). 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků