Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Písek v centru zahájil v pátek sezónu

Už potřetí je v centru Ostravy písek, který přináší spoustu zábavy. Centrální obvod po zkušenostech z minulých ročníků očekává velký zájem lidí o tuto neobvyklou atrakci uprostřed MS metropole.

“V letošním roce tady máme i nějaké novinky, máme bohatší program v průběhu těch dvou a půl měsíců, takže si myslím, že si to lidé užijí,” dodává s úsměvem Petra Bernfeldová (Ostravak), starostka obvodu MOaP.

Písek v centru Ostravy bude až do konce prázdnin. Chystá se tam spousta akcí. Například hned 18. června proběhne plážová exhibice, 22. odpoledne zve Stará Aréna na Divadelní představení pro děti a Tango v písku si přijďte zatančit 29. června. Další akce se chystají i na červenec a srpen, nebudou chybět turnaje v plážovém volejbale a Beachragby s Jarkem Nohavicou. Na programu jsou i atrakce zábavního centra Horník.

Fotbalistky z MFK Vítkovice si přišly zahrát netradiční hru s luky a s radostí komentovaly nejen své výkony, ale i nadšení ze hry: “Je to super, člověk musí přesně mířit.” “Určitě si tady ještě přijdeme zahrát a všem to doporučuji vyzkoušet.”

Celé prázdniny bude na Masarykově náměstí písek, ale i velký stan s občerstvením, který v horkých dnech nabídne kousek stínu. “Dnes tady zahajujeme Písek v centru, ale všechny bych ještě chtěla pozvat na akci “Řeka”, to je soutěž netradičních plavidel příští sobotu 23. června. A kdo má čas, ať si ještě vyrobí nějaké to plavidlo, může vyhrát 15 tis. korun,” vzkazuje nejen Ostravanům starostka P. Bernfeldová (Ostravak). 
Svatováclavský hudební festival - Závěrečný koncert

Dnes
Ostrava-Jih, Katedrála Božského Spasitele, Ostrava

Albert Čuba: Herec k nepřežití / beseda

Zítra
Ostrava-Jih, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Mallne Style s.r.o. - Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Stavitelství SIZO s.r.o. - MS kraj
Ostrava
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Pavel Šomek - Ostravsko
Ostrava
od 17 800 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků