Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Road Circus je opět tu. Bude rychlejší a zběsilejší než dřív

  • Ostrava-Jih,

Ulice Horní v Hrabůvce se opět stane místem oblíbené akce Road Circus. Uskuteční se už tuto sobotu v úseku mezi Dubinou a Bělským lesem a nabídne dechberoucí podívanou se spoustou novinek.

David Bryknar alias Jet mask, kaskadér: “Bude to rychlejší, zběsilejší a bude více programu, bude více atraktivních věcí, bude světové prvenství, bude spousta nečekaných věcí. Bude tam závodní auto, dopravní podnik nám dokonce chce zapůjčit Barborku, která kolem nás bude jezdit. Cirkus trochu jinak, který tam byl v loňském ročníku na chůdách pouze, tak vezmou trampolínu, kterou si dají na přívěs. Ten přívěs pojede a kluci na té trampolíně budou skákat. Takže hlavní grow závody motorek, sprinty. Potom tam budu já, kdy vlastně kluci z JS Racingu se uvolili k tomu, že mě za speciálním monopostem zkusí potáhnout trochu rychleji než jsem kdy jezdil.”
Jaroslav Surówka, závodní jezdec: “Hodně moc se těším, Doufám, že vyjde počasí. Bude to prvenství pro mě, že budu táhnout chlapa za sebou možná i ve 200 kilometrové rychlosti, tak doufám, že všechno dobře dopadne. Je to hodně rychlý speciál. Má 300 koní, 480 kilo asi zhruba, takže člověk jako autíčkář si dokáže představit, jak to jede.”

Předvedou se i bratři Peschelové, Šimpy Michal Holomek se svoji draftovací motorkou a k vidění budou i americká auta a emotion park s elektro kárama.

Všichni určitě přijďte, bude to velký adrenalin. Už od 12 hodin začnou vyřazovací jízdy a ten hlavní závod vypukne ve 4 odpoledne.

Nahlásit chybu


K tématu
WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

SCAN LINE s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

Autodoprava Kamil Švihla, Ostrava - Dubí
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail