Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prázdniny na Jihu slavnostně ukončí zábavné odpoledne u K-tria

Prázdniny na Jihu se pomalu blíží ke konci. Úspěšný projekt radnice probíhá od 7. července každé všední dopoledne a je určen dětem ve věku od 6 do 14 let, které tráví prázdniny doma.

Spoustu různorodých aktivit nabízí tradiční akce Prázdniny na Jihu. Ať už jde o tanec, kreativitu, nebo sport. Každé dítě si najde to své. Cílem je, aby se děti o prázdninách nenudily a trávily je bezpečně pod dohledem.

Dagmar Hrabovská (Ostravak), místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Prázdniny mílovými kroky směřují ke konci. Podobně také projekt Prázdniny na Jihu. Úspěšný projekt, bych řekla, protože skutečně od 7. července nabídl na každý den kromě sobot a nedělí pro děti zábavné dopoledne. Dnes například to byl Ridera sport, kde si děti opravdu programu zábavného užívaly.”
Pavel Klímek, provozní areálu, Ridera: “V našem areálu toho můžou zažít opravdu spoustu .Máme nejenom kvalitní vnitřní prostory, ale i venkovní. Vzhledem k dnešnímu počasí jsme je museli přemístit dovnitř, kde máme přes léto připravený tenisový dvorec, 4 badmintonové dvorce plus ping pong a Jump arenu, wellness, bazén a spoustu dalších jiných aktivit tady děti můžou u nás konat.”

V Jump areně je několik druhů trampolín, mezi nimi i jedna z největších v Evropě určena pro vysoké skoky. nechybí ani lezecká stěna s pěnovou jámou, nebo velký airback, do kterého můžou děti skákat salta, nebo přemety.

Pavel Klímek, provozní areálu, Ridera: “Ve wellness máme menší bazén, který bohatě stačí pro plavání, potom tam máme vířivku, finskou saunu, parní saunu a ochlazovací bazének.”
Anketa: návštěvníci akce Prázdniny na Jihu: “Zažili jsme tady badminton, bazén, ping pong a pak Jump arénu. Líbila se mi Jump arena a bazén a líbilo se mi to tady.”
“Může se tady hodně věcí dělat. Nejlepší je ai ta trampolína a je to strašně dobré pro sport. Je to tady super.”
“Nejvíce se mi tady líbilo plavání. Na Prázdninách na Jihu jsem byla už hodněkrát a jsem tu už třetí rok.”

Ve středu se díky Prázdninám na Jihu děti vydají do Zemědělského muzea v Dolní oblasti Vítkovice, kde se mimo jiné seznámí s bylinkami a vyrobí si bylinkové mýdlo a v dalších dnech je čeká karate, sebeobrana a tanec. Stačí, když je rodiče zaregistrují na webu www.prazdninynajihu.cz.

Dagmar Hrabovská, (Ostravak), místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Slavnostní ukončení celého projektu bude v pondělí 29. srpna. Tím bych také chtěla všechny děti, jejich rodiče, od 15 hodin pozvat do kulturního domu K-trio.”

Čeká je tam řada soutěží a zábavy. Přijít tam může kdokoli aniž by se předem zaregistroval.

Nahlásit chybu


K tématu
JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 29 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

SAVETI Facility Management s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 120 Kč/hod.

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 35 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail