Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Neznámý muž brutálně napadl cestující v tramvaji

  • Ostrava,

V následující reportáži vám ukážeme opravdu brutální útok, který natočily bezpečnostní kamery v ostravské tramvaji. Neznámý muž se bezdůvodně vrhl na jednoho z cestujících a dokonce mu rozbil o hlavu lahev. Praštil i další pasažérku. Řádění udělala přítrž až další žena, která vytáhla legálně drženou zbraň.

Bohužel v Ostravě může jít i v tramvaji o život. Přesvědčili se o tom cestující tramvaje číslo 8, kteří v sobotu 9. prosince cestovali do centra města. U zastávky Krajský úřad zaútočil neznámý muž na jiného pasažéra. Nejprve hlavou a pak pěstí. Když už téměř ležel, ještě ho dorazil lahví, kterou mu rozbil o hlavu. Napadl i další pasažérku a nebýt odvážné ženy, která vytáhla zbraň, kdo ví, jak by to celé skončilo.

Gabriela Holčáková, mluvčí PČR Ostrava: ”Eskalujícímu násilí zabránila až 27letá žena, která se podezřelému postavila legálně drženou střelnou zbraní.”

Agresivita v městské hromadné dopravě Dopravní podnik Ostrava trápí a byl to i jeden z důvodů, proč byly do vozů nainstalovány bezpečnostní kamery.

Karolína Rycková, mluvčí Dopravního podniku Ostrava: “Policie si spolupráci chválí, měsíčně nás žádají asi o 10 záznamů z kamerového systému. Především k násilné trestné činnosti nebo vandalismu.”

Díky bezpečnostním kamerám byl v minulém týdnu dopaden i jiný agresor. Ten v tramvaji v Ostravě napadl zahraniční studenty jen proto, že mluvil mezi sebou anglicky. Poté, co se jeho fotografie objevily ve sdělovacích prostředcích, se raději sám udal. Pokud poznáváte muže z těchto záběrů, volejte linku 158.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků