Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilý cizinec vjel v Ostravě s kamionem do tramvajového kolejiště

  • Ostrava,

Za volant kamionu sedl opilý a vzápětí havaroval. 49letý cizinec najel s kolosem přímo do tramvajového kolejiště, kde jeho kamion uvízl. Policii pak nadýchal přes 2 promile.

Křižovatka ulic Vratimovská a Lihovarská v Ostravě-Kunčičkách. Známé místo, kde se stala už řada dopravních nehod. Řidiči tam nejčastěji zapomenou dát přednost jiným autům nebo tramvajím. Tentokrát ale policisté a hasiči vyjížděli na místo v noci na neděli, kvůli 49letému rumunskému řidiči, který se po Vratimovské ulici řítil opilý za volantem kamionu. "V jízdě se mu nejprve snažil zabránit jiný řidič, který se domníval, že cizinec je pod vlivem alkoholu, už když vyjížděl z parkoviště. To se mu ale nepodařilo," řekla policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Vzápětí vjel kamioňák přímo do kolejiště, kde se po několika desítkách metrů zastavil a uvízl. "Dechová zkouška byla s pozitivním výsledkem, naměřené hodnoty přesáhly 2 promile, muž byl zadržen," doplnila policejní mluvčí.

V pondělí si ve zkráceném přípraveném řízení vyslechl od policie obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Teď mu hrozí až jeden rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.
Petr Hapka a jeho potměšilí hosté / přesunutý koncert z 18.4.

22.10. 19:00
Ostrava-Mariánské hory, DK Akord, Ostrava

Káťa a Škubánek / přeloženo z 28.3.

21.11. 10:00
Ostrava-Jih, Dům kultury města Ostravy

Traťová strojní společnost, a.s., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

LP Okno - Trans s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 41 000 Kč/měsíc

Detail

SUBSTAV Invest s r.o., Ostrava
Ostrava
od 19 536 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků