Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dvacetiletý mladík se uspokojoval na veřejnosti. Prošla kolem něj mladá žena a on se neovládl

  • Ostrava,

Úsměv krásné ženy zřejmě kompletně zbavil dvacetiletého mladíka veškerých zábran. Ve chvíli, kdy kolem něj ve Vítkovicích prošla, okamžitě se začal uspokojovat. Žena zavolala policii, která onanistu zadržela o pár dní později. Nyní mu hrozí až dva roky vězení.

Ostravští policisté vyřešili další neobvyklý případ muže, který se ukájel na veřejnosti. Šlo teprve o dvacetiletého mladíka, kterého zřejmě zbavil úsměv a pohled mladé ženy téměř všech zábran. Událost se odehrála před několika dny na ulici v Ostravě-Vítkovicích, kde mladík čekal před domem na známého. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Prošla kolem něj mladá žena a on se neovládl. Ženin úsměv ho vzrušil natolik, že ještě v její přítomnosti začal masturbovat. Žena celou věc oznámila prostřednictvím linky 158 a následně začalo pátrání po neznámém mladíkovi."

Policisté ho vypátrali až za několik dní později. Na vlakovém nádraží ho poznala hlídka a následně zadržela.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Důvodně podezřelý své chování přiznal a omluvil se. Nicméně policisté Obvodního oddělení Ostrava–Vítkovice mu sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví."

Podle zákona ten, kdo se dopustí veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

Nahlásit chybu
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s., Ostrava a okolí
Ostrava
od 42 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 13 860 do 15 015 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava
od 103 Kč/hod.

Detail